Beste bezoeker
Welkom bij DVG

Contactmanager

mr. W.J. (Wim) Brouwer
algemeen directeur

wj.brouwer@dvg.nl
T. 088 - 12 64 009 / M. 06 - 53 47 88 88



drs. Daniel van Dijk
regiomanager Zuid-Nederland

d.vandijk@dvg.nl
T. 088 - 12 64 005 / M. 06 - 45 97 71 75



Rijk van Dijk
regioman. Groningen, Friesland, Drenthe, Overijssel, Gelderland (noord), Flevoland

r.vandijk@dvg.nl
T. 088 - 12 64 004 / M. 06 - 13 78 46 50


Miranda Ducaneaux
medew. P&O

m.ducaneaux@dvg.nl
T. 088 - 12 64 055
Bereikbaar op maandag en vrijdag van 09.00-17.00u, dinsdag en donderdag van 09.00-15.00u en woensdag van 09.00-13.00u.

Ad Groenland
onderhoudsmedew.


T. 088 - 12 64 000


Angelique Haans
medew. Kwaliteit & Opleidingen/Administratie

a.haans@dvg.nl
T. 088 - 12 64 030
Bereikbaar op maandag van 09.00-17.00 uur en dinsdag t/m donderdag van 09.00-13.00 uur

drs. Oscar C. Kessen
manager

oc.kessen@dvg.nl
T. 088 - 12 64 001 / M. 06 - 53 47 88 78
Op dinsdag afwezig.

drs. ing. Esther de Kok
regiomanager West-Nederland (Noord-Holland, Zuid-Holland en Utrecht)

e.dekok@dvg.nl
T. 088 - 12 64 006 / M. 06 - 10 95 05 02


Ronny Koning
projectmanager

rj.koning@dvg.nl
T. 088 - 12 64 000 / M. 06 - 45 65 29 94

Trees Koreman
medew. financiële administratie

t.koreman@dvg.nl
T. 088-12 64 010
Bereikbaar op dinsdag van 08.30-17.00 uur en woensdag en vrijdag van 08.30-12.30 uur


Michel Leenders
kwaliteitsmanager

m.leenders@dvg.nl
T. 088 - 12 64 030 / M. 06 - 10 98 31 52
DVG Kwaliteit & Opleidingen
- begeleiding TX-Keur/Keurmerk Busbedrijf/ISO-certificering
- opleidingen

mr. Rachel Meyers
juriste

r.meyers@dvg.nl
T. 088 - 12 64 020
Op vrijdag afwezig.

Monique van Mil
communicatiemanager

m.vanmil@dvg.nl
T. 088 - 12 64 050
Bereikbaar maandag en donderdag van 09.00-15.00 uur en dinsdag van 09.00-13.00 uur

Patrick van den Oetelaar
regiomanager Noord-Brabant (west), Zeeland en Zuid-Holland (zuid)

p.vandenoetelaar@dvg.nl
T. 088 - 12 64 002 / M. 06 - 45 94 35 22
Op dinsdag afwezig.

Ricky Persoons
adm.medew. Zittend Ziekenvervoer

r.persoons@dvg.nl
T. 088 - 12 64 041
Bereikbaar op dinsdag, woensdag en vrijdag van 09.00-15.30 uur (op vrijdag tot 16.00 uur)

Carine van Rossum
secretariaat

c.vanrossum-hoes@dvg.nl
T. 088 - 12 64 000
Bereikbaar op ma t/m vr van 09.00-15.15 uur (op woensdag tot 16.00 uur)

Redoin Slimani
manager

r.slimani@dvg.nl
T. 088 - 12 64 003 / M. 06 - 45 94 18 68




Henk Snoeren
financieel projectleider Avan

h.snoeren@dvg.nl
T. 088 - 12 64 000

drs. Mark Weinholt
adjunct-directeur

m.weinholt@dvg.nl
T. 088 - 12 64 008 / M. 06 - 53 62 99 22


Deel
Deel
Contact
Contactmanager
openen / sluiten
Adresgegevens
openen / sluiten
Routebeschrijving
openen / sluiten
DVG medewerkers
openen / sluiten
Contact
Zoek taxibedrijf
openen / sluiten
Zoek op postcode
openen / sluiten
Zoek op plaats
openen / sluiten
Zoek op bedrijfsnaam
openen / sluiten
Vacatures
Agenda
openen / sluiten
Rittensite
Ga naar DVG-rittensite
openen / sluiten